ABOUT ترافیک ارگانیک گوگل

About ترافیک ارگانیک گوگل

About ترافیک ارگانیک گوگل

Blog Articleدلیل آن هم ساده است، ما بازدید کننده‌ای می‌‌خواهیم که برای ما مشتری بیاورد نه ربات‌هایی که فقط سایت را باز کنند.

همانند سایر موتورهای جستجو، هدف گوگل نیز یافتن بهترین نتایج ممکن بر اساس عبارات‌های جستجو شده کاربر است. بنابراین، اگر وب‌سایت شما به‌روز نباشد یا اعتماد کاربر را جلب نکند و با سرعت پایینی بارگذاری شود، کاربران از سایت شما خارج می‌شوند و با مراجعه دوباره به نتایج جستجو، بر روی لینک دیگری کلیک می‌کنند.
ترافیک ارگانیک چیست
به بیان ساده، اگر لینک مطالب شما در سایت‌ دیگری قرار بگیرد، یک بک‌لینک به شمار می‌آید. دریافت بک‌لینک با روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

حتما بخوانید: تحقیق کلمات کلیدی هرچه این محتوا بهتر باشد، رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل می‌گیرد و در نتیجه بازدید سایت هم بیشتر خواهد شد. گفتنش به همین سادگی است اما در عمل به همین راحتی نیست!

از کجا بفهمیم که برای افزایش بازدید گوگل کدام مطلب را باید به‌روزرسانی کنیم؟

حتی با مقاله‌نویسی در لینکدین هم می‌توانید ترافیک مناسبی را به سایت خود هدایت کنید که البته این امر نیازمند آشنایی بیشتر با بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است. با این وجود، تولید محتوا در رسانه‌ای مثل لینکدین، گزینه رایگان و مناسبی برای هدایت ترافیک به شمار می‌آید.

به همین دلیل اگر بودجۀ تبلیغات شما محدود است، این روش را به شما توصیه نمی‌کنم. اما اگر کسب و کار شما رشد خوبی داشته و به دنبال برندینگ هستید، بودجۀ تبلیغاتتان هم مناسب است، تبلیبغات بنری خیلی مناسب شماست و می‌تواند بازدید سایت شما را هم افزایش بدهد.

حتی اگر طراحی سایت مناسبی هم داشته باشید، اگر کاربران، سایت شما را در جستجوهای گوگل پیدا نکنند، این طراحی مناسب، کاربردی نخواهد داشت.

مشخصا هیچکدام ما بدون یادگیری تکنیک های به روز دنیا در تولید محتوا و همین طور سئو پیشرفته سایت نمی توانیم ادعا کنیم که می توانیم طی مدت زمان کم به موفقیت چشم گیری برسیم .

– تهیه پادکست با هدف افزایش بازدید سایت، کارایی بسیار کمی داره.

البته یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ها، بهره‌گیری از خود سایت گوگل است. با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر، به راحتی به تمامی منابع و موضوعات مرتبط دسترسی خواهید داشت.

البته که هنوز هم ما تاکید می‌کنیم راه‌های ارگانیک برای بازدید کننده واقعی خیلی خیلی بهتر هستند.

ترافیک ارگانیک تنها شکل ترافیک نیست، با نگاهی به گزارش های تحلیلی خود با این موارد روبرو خواهید شد:

اگر بتوانید محتوای مفید، با کیفیت و متناسب با نیازهای مخاطبان خودتان بسازید، مطمئن باشید گوگل هم شما را به رتبه‌های خوبی می‌رساند.

Report this page